Všetky kategórie

Novinky

Aktualizácie nákladov na prepravu ohňostrojov

2023. 03.14

   Posledných niekoľko rokov bolo pre náš priemysel mimoriadne náročných, s dokonalou búrkou problémov globálneho dodávateľského reťazca, prudko stúpajúcimi dovoznými nákladmi a nepriaznivými výmennými kurzami, ktoré zvyšovali náklady, čo nútilo každého zvyšovať ceny. Dnes vidíme zlepšenia vo všetkých týchto kľúčových oblastiach, najmä v nákladoch na prepravu kontajnerov. 

S potešením oznamujeme, že sme aktualizovaťnový DOLNÝnáklady na dopravu za2023! 

 

AS shipping cost down for 2023 ,Container shipping rates impact larger items the most, that's fireworks wholesale able to make the largest price cuts.Skontrolujte vplyv sadzieb za dopravu na rok 2022:

 

 

Ohňostroje budú tento rok o niečo drahšie ako zvyčajne, pretože náklady na dopravu v celom odvetví rastú a dopyt zostáva stabilný.

 Inflácia je v poslednom čase trendovou témou. Mnohí Američania musia prestavať svoje rozpočty z prenájmu na dokonca aj dovolenky.

Štvrtý júl môže tento rok vyzerať pre mnohé rodiny trochu inak, pretože náklady na ohňostroje sú ovplyvnené infláciou.

Uviedli, že celkové náklady v odvetví zábavnej pyrotechniky vzrástli o 35 %. Je to spôsobené zvyšovaním nákladov na zásoby, suroviny, prepravné a prepravné náklady a dokonca aj poistenie.

 

Niektoré miestne rodiny sa stretávajú, aby si ako skupina kúpili svoj ohňostroj. "Dostanú lepšie úspory a potom sú schopní urobiť svoju šou úplne,"

Našťastie sa v oblasti Tampa Bay veľa deje, takže si pozrite tieto slávnosti, ktoré vám umožňujú zostať v tejto oblasti a oslavovať.

 

Vplyv na zníženie prepravných nákladov na rok 2023:

 

 

Priamo veľkoobchod so zábavnou pyrotechnikouNIŽŠIE veľkoobchodné ceny na rok 2023! V priemere ušetríte približne 15 % v porovnaní s rokom 2022 .

Dnes sme svedkami zlepšení vo všetkých týchto kľúčových oblastiach, najmä v nákladoch na prepravu kontajnerov.

We’re fast approaching April and the start of our Early Ship Sale for 2023, which is by far the best time of the year to buy wholesale fireworks. Why? Because you can save an extra 10% off our already low pricing and get first pick of what’s new!

 

Tento rok je trochu iný ako ten minulý, takže pokračujte v čítaní, kde nájdete všetky dôležité podrobnosti.